Plastové štítky

Požadavky na identifikaci předmětu jsou různé podle účelu štítku. Některé požadavky například u identifikačních štítků jsou dané normou jiné zákonem a je nutné je dodržet. Vyrábíme různé druhy štítků jako jsou výrobní štítky, kabelové štítky, štítky s QR kódem nebo čárovým kódem, dveřní štítky, firemní cedule a typové štítky pomocí technologie laserového  gravírování. Pokud je požadováno více barev a nebo třeba barevné logo či popis v kombinaci s UV přímým tiskem. Obě technologie je možné v případě požadavku kombinovat. 

Na výrobu plastových štítků laserem se nejčastěji používají dvouvrstvé plasty na bázi mikroakrylátu, kde se pomocí laserového paprsku odpaří tenká barevná vrstva povrchu desky a zůstane barva jádra desky / bílá, černá, červená, modrá, žlutá /. Vzhledem k tomu, že CO2 laser s plasty dokáže velmi dobře pracovat není omezení ve tvaru štítku velikosti a umístění otvorů na uchycení. Štítky je možné podlepit 3M adhezivní vrstvou.

Vzhledem k tomu, že se vyrábí omezený počet kombinací barev dvouvrstvých plastů  je možné u štítků pro vnitřní použití potisknout bílou desku pomocí UV tisku a tím získat možnost mít štítek plnobarevný.

  

vyrábíme  širokou škálu štítků různých typů štítků: výrobní štítky, průmyslové štítky, identifikační štítky, technické štítky, kabelové štítky

používaný plast o síle :0,8mm, 1,6mm, 3mm
rozměr desky: 1200x600mm
tvar štítku: bez omezení
velikost otvorů: bez omezení
zaoblení rohů: bez omezení
podlepení : 3M adhezivní vrstvou  

VZORNÍK BAREV NEJČASTĚJI POUŽÍVANÝCH PLASTŮ