Hliníkové štítky

Nabízíme  výrobu odolných hliníkových plnobarevných štítků vyráběných pomocí technologie eloxového tisku. Tato technologie kombinuje výhody odolnosti povrchu eloxovaného plechu a digitálního plnobarevného tisku s absencí bílé barvy. V případě tisku na malý počet kusů a nebo při tisku grafiky s velkým počtem barev a nebo unikátních znaků je výrazně výhodnější než sítotisk, protože není nutné vyrábět síto.

Technologie spočívá v digitálním tisku na speciální otevřené hliníkové plechy různé síly, které se po potištění ponoří do dokončovací lázně, která nad tiskovou barvou utvoří vrstvu oxidu hliníku. Tato vrstva je tenká, čirá, mechanicky i chemicky odolná. Takto tištěné štítky je možné čistit rozpouštědly pokud dojde k jejich nežádoucímu přetření nebo přestříknutí barvou a mají velmi dobrou mechanickou i teplotní odolnost. Jediná nevýhoda této technologie je, že tato vrstva nechrání barvu před UV zářením, proto mají štítky na ostrém přímém slunci životnost v řádu let zatím co ve stínu a nebo ve vnitřním prostředí vydrží výrazně déle.

Pomocí eloxového tisku jsem schopni vyrábět jednotlivé kusy štítků, ale i série stovek až tisíců kusů například s unikátním číslem štítku nebo výrobním číslem výrobku, QR kódem nebo matrix kódem. Dokážeme kombinovat technologie a to tisku a laserového gravírování pokud musí být štítky vyplněny textem, který bude možné číst i po vystavení štítku extrémnímu žáru. Hliníkový štítek je často používán jako výrobní štítek nebo identifikační štítek.

Nabízíme širokou škálu štítků různých typů: výrobní štítky, průmyslové štítky, identifikační štítky, technické štítky, kabelové štítky, štítky s QR nebo čárovým kódem

Používaný AL plech:0,8mm, 1mm, 1,5mm
Otvory: 1-10mm po 0,1mm
Zaoblení rohů: R1-10mm po 1mm
Podlepení : 3M adhezivní vrstvou