gravírování dřeva a překližky laserem

gravírování dřeva a překližky laserem

Gravírování do dřeva patří k jedné z velmi častých a efektních  aplikací pro CO2 laser. Při vlastním laserovém gravírování dochází k místnímu bezkontaktnímu ohřevu materiálu laserovým paprskem, který odpařuje tenkou vrstvu materiálu, a tím vypaluje do povrchu předmětu tmavou texturu, která je do velké míry ovlivněna tvrdostí a strukturou gravírovaného materialu v našem případě dřeva. Regulací intenzity paprsku je možné odpařit více či méně materiálu, a do jisté míry ovlivnit hloubku a odstín gravůry. Odstín ovlivníme jen částečně, protože díky rozmanitosti povrchu dřeva je každý kus jedinečný originál.

Náš CO2 laser velmi dobře pracuje se dřevem,překližkou, balsou i MDF a díky tomu je možné jeho využití k výrobě širokého spektra výrobků od reklamních předmětů po dárky pro naše blízké. Díky vysokému rozlišení našeho stroje jsme schopni gravírovat Vaši fotografii do dřevěné destičky nebo jiné dřevěné plochy. Dokážeme personalizovat Vaše reklamní předměty na úroveň oslovení jménem Vašeho zákazníka. Jsme také schopni vyrobit Vaše vlastní předměty dle specifikace, nebo na základě zadání provést návrh Vašeho vlastního předmětu bez ohledu na to jestli se jedná předmět komerčního a nebo osobního využití.

Maximální rozměr gravírovaného předmětu je  640×460 mm a výška 160 mm

Jsme schopni realizovat zakázky od jednoho kusu, až po tisíce kusů při udržení příznivé ceny a času dodání, který je od 24 hodin od odsouhlasení korektury návrhu k expedici po několik dní v případě větších nebo složitějších zakázek. Našim velkoobchodním partnerům nabízíme výrazné slevy a možnost účtování na základě času realizace zakázky.

 

 

INFORMACE K ZADÁNÍ VAŠÍ ZAKÁZKY

Výrobu můžeme zahájit po předání všech potřebných podkladů, které jsou nutné pro vypracování zakázky a  potvrzení korektury, kterou Vám zašleme.
Datové podklady  by měly být ve formátu: .cdr (Corel DRAW X6 nebo starší ), .pdf, .ai, .eps (pokud dodáte vše v křivkách vyhnete se tak možným komplikacím a vícenákladům za grafické práce).Užitečné je zaslat společně s grafickými podklady i náhled ve formátu: .jpg, .pdf, .bmp, .pdf. Podklady prosím zasílejte na e-mail: info@gravoservis.cz. Ke každé zakázce účtujeme poplatek 150Kč bez DPH za přípravu stroje.