gravírování skla

gravírování skla laserem

Skleněné předměty jsou krásné dárky pro Vaše obchodní partnery a nebo blízké. Perzonalizací pomocí gravírování dojde k zvýšení hodnoty Vašeho dárku  na originální. Gravírované sklo  svým vzhledem  vypadá obdobně jako  pískováné. Při expozici skla laserovým paprskem dochází k mikroprasklinkám a tím i ke zmatnění místa dopadu paprsku. Výhoda gravírování je v možnosti přenesení přesných detailů pomocí počítačového řízení polohy paprsku a výkonu laseru. Gravírovaný povrch  má pak mléčnou barvu, která je ovlivněna ještě barvou gravírovaného skla. Další možnost je využití specialních past firmy Cermark se kterými jsme schopni přenést motiv v černé a nebo žluté barvě. Gravírujeme předměty  do výšky 160 mm jako jsou skleněné desky na firemni tabule, reklamní předměty, plakety, placatky, luxfery, zrcadla a další . Gravírujeme také rotační předměty do průměru 20 cm a délky 36cm. Níže uvádím příklady aplikací gravírování skla.

 

  • dárkové lahve s alkoholem a věnováním
  • skleněné plakety a poháry
  • svatební skleničky
  • skleničky s logem firmy nebo akce
  • koštovací skleničky
  • půlitry

 

INFORMACE K ZADÁNÍ VAŠÍ ZAKÁZKY

Výrobu můžeme zahájit po předání všech potřebných podkladů, které jsou nutné pro vypracování zakázky a  potvrzení korektury, kterou Vám zašleme.
Datové podklady  by měly být ve formátu: .cdr (Corel DRAW X6 nebo starší ), .pdf, .ai, .eps (pokud dodáte vše v křivkách vyhnete se tak možným komplikacím a vícenákladům za grafické práce).Užitečné je zaslat společně s grafickými podklady i náhled ve formátu: .jpg, .pdf, .bmp, .pdf. Podklady prosím zasílejte na e-mail: info@gravoservis.cz. Ke každé zakázce účtujeme poplatek 150Kč bez DPH za přípravu stroje.