gravírování papíru laserem

Laserem je možné gravírovat papír různé gramáže a to od cca.  80 g, tak  kartony 1-2 mm a vlnité lepenky i přes 6 mm. Hloubku gravury  lze libovolně měnit v závislosti na použitém výkonu laseru. Laserové gravírování lze nakombinovat s tiskem a laserovým výsekem. Díky možné kombinaci laserového gravírování a laserového výseku se potlačí problém se srovnáváním materiálu při překládání do dalšího stroje a tím se zkrátí čas na realizaci a tím i výsledná cena zakázky. Rychlost zpracování  i cena se odvíjí od složitosti gravírované grafiky, kvality následného řezu požadovaného materiálu a plochy gravírování. Pro motivy zhotovené ve vysoké kvalitě je typický dokonale rovný řez bez  nerovností a opalů. Opal papíru je v některých případech závislý na druhu papíru. Řez je velmi ostrý v rozích a obloucích řezané grafiky. Hlavním znakem laserového gravírování je vysoký detail gravury, která vytvoří hladkou plochu.  Příklady aplikací uvádím níže.

 

  • vzorky pneumatik a dílců pro modeláře a papíru
  • svatební oznámení
  • pozvánky
  • vizitky
  • scrapbook

 

INFORMACE K ZADÁNÍ VAŠÍ ZAKÁZKY

Výrobu můžeme zahájit po předání všech potřebných podkladů, které jsou nutné pro vypracování zakázky a  potvrzení korektury, kterou Vám zašleme.
Datové podklady  by měly být ve formátu: .cdr (Corel DRAW X6 nebo starší ), .pdf, .ai, .eps (pokud dodáte vše v křivkách vyhnete se tak možným komplikacím a vícenákladům za grafické práce).Užitečné je zaslat společně s grafickými podklady i náhled ve formátu: .jpg, .pdf, .bmp, .pdf. Podklady prosím zasílejte na e-mail: info@gravoservis.cz. Ke každé zakázce účtujeme poplatek 150Kč bez DPH za přípravu stroje.